Hatha jooga õpetaja suvine intensiivkursus 200h

EDUKALT LÕPETAJATELE YOGA ALLIANCE SERTIFIKAAT.


Kas oled mõelnud joogasse rohkem süveneda? Või oled unistanud joogaõpetaja tööst? Või oled käinud ehk juba aastaid kodulinna joogatundides , kuid joogast ikka midagi ei tea? Või pakuvad Sulle ehk huvi iidsed veedalikud teadmised? Või oled ehk huvitatud tervise parandamise võimalustest, mida pakuvad jooga ja ajurveeda?

Nüüd on Sul võimalus seda kõike teha! Rahu õhkavas väikeses Viljandis avab taaskord uksed Viljandi Joogakool Lakshmi , et pakkuda lõppematut varandust teadmiste näol. See rikkus ei vähene kunagi ja selle varanduse kogumiseks pole kunagi liiga vara või hilja. Kuna jooga praktiseerimine on sobilik kõigile ja jooga õpetus peab sobima igale inimesele, vanusele ja kehale, on see kursus samuti avatud kõigile. Ei ole vajalik eelnev kokkupuude jooga või ajurveedaga või kehaline painduvus , küll aga huvi veedalike teadmiste suhtes.
Joogakool Lakshmi Hatha Jooga Õpetaja 200h programm on heakskiidetud rahvusvahelise joogaorganisatsiooni Yoga Alliance poolt ning meie koolil on luba anda välja rahvusvahelist joogaõpetaja sertifikaati, millega kursuse lõpetaja on oodatud tööle paljudes maailma erinevates riikides ja mis on aluseks, et õppida edasi Yoga Alliance`i erinevates joogakoolides üle maailma.

Viljandi Joogakool Lakshmi asutaja ja õpetaja Anne Rändva on süvenenult õppinud ajurveedat ja joogat juba palju aastaid. Oma kodulinnas töötab Anne Rändva nii ajurveeda terapeudina kui ka joogaõpetajana ning omab rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate hatha jooga õpetajana. Ajurveedat ja joogat on Anne Rändva käinud õppimas mitmel korral intensiivkursusel Indias ( 200 h TTC Shivashakti Traditional Yoga School ja 300 h TTC Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine) ja läbinud ka joogateraapia kursuse ( Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine). Anne Rändva käib end pidevalt täiendamas ning õpib hetkel kaugõppes ashtanga jooga meistrikursusel.
Anne Rändva on registreeritud Yoga Alliance`i õpetaja ja tunnustatud täiendõppe pakkuja (E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP ).

200 tunnine hatha jooga õpetaja kursus toimub juulis 2019 ja kestab 22 päeva esmaspäevast- reedeni (erandiks viimane nädal) 10.30- 18.30.
Kursuse lõpetaja on võimeline iseseisvalt läbiviima hatha jooga tunde , tunneb jooga anatoomiat ja filosoofiat , oskab juhendada üle 50-ne erinevat asana ja 5 pranajaamat , teab nende kasulikkust ja vastunäidustusi, teab joogatunni läbiviimise metoodikat ja 5 erinevat sanskriti keelset mantrat.
Kursuse lõpetaja saab peale edukat eksamite sooritamist rahvusvaheliselt tunnustatud hatha jooga õpetaja 200h sertifikaadi .
MIDA OODATA :
Meie koolipäevad saavad olema juulikuus esmaspäevast reedeni (erandiks viimane kursusenädal), et intensiivse õppimise kõrval ka pisut taastuda ja õpitut kinnistada. Meie õpperuum asub Viljandis Männimäe piirkonnas aadressil Riia mnt.35. Et Sul oleks mugavam tulla ja olla, on kohapeal olemas matid, pleedid, padjad ja võimalus teed või vett keeta . Meie päevad on 8 tundi pikad ja sisaldavad endas ühe lõunapausi ja paar lühemat pausi.

Õppepäevades sisaldub:

Jooga anatoomia 
Jooga filosoofia
Eetika
Õpetamise metoodika
Pranajaamad
Asanad
Vinyasad
Krijad 
Mudrad
Bandhad 
Mantrad
Meditatsioon või / ja lõdvestus
Ajurveeda

Toimumise ajad 2019 aastal:

1.-5.07
8.-12.07
15.-19.07
22.-26.07
29.-30.07

Kursuse edukalt lõpetanud omandavad rahvusvahelise joogaühingu Yoga Alliance`i sertifikaadi.

Kursuse tasu 1900€ .

Kohtade arv on piiratud.
Kokkuleppel on võimalik ka tasuda kursuse eest osamaksetena.
Ettemaks 170€ palume tasuda enne 20.03.2019 ja on mittetagastatav.
Osalustasu saate turvaliselt maksta  meie arveldusrvele:
IBAN EE211010220249190224 SEB, Terviseläte OÜ
Et kinnitada enda osalemissoov, palun saada lühike kiri aadressil
terviselate@gmail.com või helista 56973764.
Samal aadressil ja mobiilinumbril saad Sa vastused ka kõikidele tekkinud küsimustele.

Viljandi Joogakool Lakshmi. Yoga Alliance.
Anne Rändva