Shirodhara Koolitus

Širodara õpituba. 
 
Kui tunned huvi idamaade traditsiooniliste raviviiside vastu ning sooviksid ühte nendest lähemalt õppida, siis tule Viljandisse Terviselättesse, kus ajurveeda praktik Anne Rändva , kes on mitmeid kordi käinud Indias sealseid tarkusi õppimas, on lahkelt valmis neid õpetama. Sellest töötoast saad teadmised ning ka praktilise kogemuse, kuidas teostada shirodhara protseduuri , mida selleks vaja läheb ning kuidas see mõjub. Pärast töötoa läbimist oskad ka ise  oma lähedasi kodustes tingimustes selle ülivõimsalt mõjuva ajurveedast pärit protseduuriga aidata.  
Õpitoas Sa saad teada ajurveeda põhimõtetest , erinevatest shirodhara tüüpidest ning erinevatest inimese tüüpidest iidse India tervisetarkuse järgi.

Tänapäeva teadlased on tulnud järelduseni, et läänemaailmas on 80% haigustest stressist tingitud. Shirodhara on ajurveeda protseduur just eelkõige stressi kõrvaldamiseks . Protseduuri käigus kaetakse kliendi silmad ja otsmikupiirkonda niristatakse katkematu joana sooja , ravimtaimedega rikastatud, õli või mõnda muud vedelikku. 
Rahva hulgas on širodhara tuntud kui Kolmanda Silma energiakeskuse avamise protseduur. Tulemuseks on fantastiline tunne sügava lõõgastuse ja sisemise rahuga. 


Kasulikkus: 
1.parandab viie meele funktsioone
2. aitab unetuse, väsimuse, stressi depressiooni korral
3. tasakaaluhäirete korral
4. juuste väljalangemise puhul
5. on puhastav, noorendav
6. kõrvaldab kehast toksiinid
7. kõrvaldab vaimse kurnatuse
8. stimuleerib juuksekasvu

Õpitoas saab iga osaleja ka ise kogeda Shirodhara protseduuri maagilist mõju 30-50 minutit.

Õpituba kestab  4 tundi. Osalustasu 50€. Grupi suurus maksimaalselt 6 inimest. 

Huvi korral registreeri end töötuppa kirjutades  meiliaadressile terviselate@gmail.com

Oleme valmis tulema ka meie ruumidest väljapoole 🙂