Hatha jooga õpetaja kursus 200 tundi Rakveres.

UUS! Hatha jooga õpetaja kursus 200 tundi Rakveres.

 

Joogakool Lakshmi Hatha Jooga Õpetaja 200h programm on heakskiidetud rahvusvahelise joogaorganisatsiooni Yoga Alliance poolt ning koolil on luba anda välja rahvusvahelist joogaõpetaja sertifikaati, millega kursuse lõpetaja on oodatud tööle paljudes maailma erinevates riikides ja mis on aluseks, et õppida edasi Yoga Alliance`i erinevates joogakoolides üle maailma.

Joogakool Lakshmi asutaja ja õpetaja Anne Rändva on süvenenult õppinud ajurveedat ja joogat juba palju aastaid. Oma kodulinnas Viljandis töötab Anne Rändva nii ajurveeda terapeudina kui ka joogaõpetajana ning omab rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate hatha jooga õpetajana. Ajurveedat ja joogat on Anne Rändva käinud õppimas mitmel korral intensiivkursusel Indias ( 200 h TTC Shivashakti Traditional Yoga School ja 300 h TTC Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine) ja läbinud ka joogateraapia kursuse ( Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine). Anne Rändva käib end pidevalt täiendamas ning õpib hetkel kaugõppes ashtanga jooga meistrikursusel.

Anne Rändva on registreeritud Yoga Alliance`i õpetaja ja tunnustatud täiendõppe pakkuja (E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP).

200 tunnine hatha jooga õpetaja kursus kestab 05.mai 2019 kuni aprill 2020. Kooli õppepäevad on kahel päeval kuus nädalavahetustel.
Kursuse lõpetaja on võimeline iseseisvalt läbiviima hatha jooga tunde , tunneb jooga anatoomiat ja filosoofiat , oskab juhendada üle 50-ne erinevat asana ja 5 pranajaamat , teab nende kasulikkust ja vastunäidustusi, teab joogatunni läbiviimise metoodikat ja 5 erinevat sanskriti keelset mantrat.

Kursuse lõpetaja saab peale edukat eksamite sooritamist rahvusvaheliselt tunnustatud hatha jooga õpetaja 200h sertifikaadi .


MIDA OODATA : 
Meie koolipäevad saavad olema nädalavahetustel kaks päeva kuus, et saaksid õppida ka töö kõrvalt ning mitte tervet nädalavahetust kodust eemal olla. Õpperuumid asuvad  Gustavi Majas Rakveres aadressil Pikk 28 . Meie päevad on 7 tundi pikad ja sisaldavad endas ühe lõunapausi ja paar lühemat pausi.

Õppepäevades sisaldub:
Jooga anatoomia 
Jooga filosoofia
Eetika
Õpetamise metoodika
Pranajaamad
Asanad
Vinyasad
Krijad 
Mudrad
Bandhad 
Mantrad
Meditatsioon või / ja lõdvestus
Ajurveeda

Toimumise ajad:

5.mai

26.mai

29.-30. juuni

10.-11.august

28.-29.september

12.-13.oktoober

9.-10. november

14.-15. detsember

08. veebuar

21. märts

Järgmise aasta kuupäevad on hetkel vabad ja võiksime panna need, arvestades üldisi huve.

Kursuse edukalt lõpetanud omandavad rahvusvahelise joogaühingu Yoga Alliance`i sertifikaadi.

Kursuse tasu 1800€ .
Kohtade arv on piiratud. 
Kokkuleppel on võimalik ka tasuda kursuse eest osamaksetena. 
Arveldusarve: IBAN EE211010220249190224 SEB, Terviseläte OÜ

Et kinnitada enda osalemissoov, palun saada lühike kiri aadressil
terviselate@gmail.com 

või helista 56973764.
Samal aadressil ja mobiilinumbril saad Sa vastused ka kõikidele tekkinud küsimustele.

Viljandi Joogakool Lakshmi. Yoga Alliance.
Anne Rändva