JOOGATERAAPIA KURSUS. TAGASI TERVISE JUURDE JOOGA JA AJURVEEDA ABIL.

Kursus „Tagasi Tervise Juurde Jooga ja Ajurveeda Abil“ aitab selgust saada segaduses, mis valitseb hetkel joogamaailmas. Meie kursus sobib joogaõpetajatele, terapeutidele, massööridele ja kõigile neile, kellele pakub huvi idamaine mõtteviis ja arusaam maailmast, loodusest, inimesest ja tervisest. Alustame baasteadmiste loomisega ja samal ajal, kui liigume teadmiste laiendamise suunas, loome ka loogilised seosed õpituga. Kursuse lõpus on hajunud paljud küsimused ja selgusetus ning valdavaks saab Teadmine.

Kui oled mõelnud joogasse rohkem süveneda , unistanud joogaõpetaja tööst või juba annad oma kodukohas joogatunde, Sulle pakuvad huvi iidsed veedalikud teadmised, oled huvitatud tervise parandamise alternatiivsetest ja looduslähedastest võimalustest , siis nüüd on Sul võimalus seda kõike teha! 
Rahu õhkavas väikeses Viljandis avab taaskord uksed Viljandi Joogakool Lakshmi , et pakkuda lõppematut varandust teadmiste näol. See rikkus ei vähene kunagi ja selle varanduse kogumiseks pole kunagi liiga vara või hilja. Kuna jooga praktiseerimine on sobilik kõigile ja jooga õpetus peab sobima igale inimesele, vanusele ja kehale, on see kursus samuti avatud kõigile. Ei ole vajalik eelnev kokkupuude jooga või ajurveedaga või kehaline painduvus , küll aga huvi veedalike teadmiste suhtes.

Kursusel käsitletavad teemad:

Loe rohkem: Joogateraapia kursus